В РЕЙТИНГ НАЙБIЛЬШ ЕТИЧНИХ У ТЕНДЕРАХ НА РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ ПІДПРИЄМСТВ УВІЙШЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ФАРМИ

В РЕЙТИНГ НАЙБIЛЬШ ЕТИЧНИХ У ТЕНДЕРАХ НА РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ ПІДПРИЄМСТВ УВІЙШЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ФАРМИ
27.10.2014

Журнал Marketing Media Review (MMR) склав рейтинг найбільш етичних в тендерах на рекламні послуги компаній, до якого увійшли і представники фармацевтичної галузі.

Аналогічний рейтинг видання склало в 2010 і 2012 роках. "Сьогодні проблема з прозорістю і етичністю тендерів, на жаль, як і раніше існує. Тому ми знову підняли це питання і через два роки склали новий рейтинг", - зазначили у виданні.

При складанні рейтингу було опитано 20 агентств з різних сегментів рекламно-комунікаційної галузі. Вони оцінювали клієнтів, з якими співпрацювали за останні два роки, за такими критеріями: якість постановки задачі, якість комунікації, ефективність взаємодії procurement і маркетингу, відкритість в тендері та наявність підводних течій.

Далі по кожному з цих критеріїв було введено середнє значення, а компанії були ранжовані за їх сумі - від більшого значення до меншого.

В результаті всіх оцінок компанії були поділені на чотири категорії - "відмінники", "хорошисти", "середнячки" і "відстаючі". Видання публікує список лише тих компаній, які потрапили в перші дві групи - "відмінників" і "хорошистів".

Так, зібравши загальну суму в 25 балів по всіх оцінюваних критеріям, в групу "відмінників" потрапила компанія Johnson & Johnson.

До групи "хорошисти" увійшли компанії Артеріум, Novartis і Bayer Україна, набравши 23, 22,5 і 20,5 балів відповідно.

З повним списком можна ознайомитися на сайті журналу Marketing Media Review.

 

Джерело: pharma.net.ua