Globaldata: 30 великих фармкомпаній витратили у 2013 році $ 112 млрд на R&D

Globaldata: 30 великих фармкомпаній витратили у 2013 році $ 112 млрд на R&D
22.12.2014

Лідером серед світових гравців фармринку стала компанія Roche, яка виділила 10 млрд дол на R&D.

У минулому році видатки на R & D ТОП-30 великих фармкомпаній склали 112 млрд дол. Вони перевищили показники 2012 на 723 млн дол. На тлі виведення на ринок нових ЛЗ та результатів останніх стадій клінічних випробувань.

Дослідження GlobalData показує, що швейцарський виробник препаратів Roche став лідером в 2013 р по витратах на науково-дослідні розробки, витративши 10 млрд дол., Пише Pharmafile.

«Витрати Roche на R & D збільшилися за рахунок безперервних інвестицій в онкологію та неврологічні терапевтичні області, так як компанія займалася розробками анти-PD-L1 антитіла для лікування раку легенів, а також терапії хвороби Альцгеймера», - сказав аналітик ринку GlobalData Адам Діон (Adam Dion ).

Novartis також повідомила про високі витрати на розробки через дочірній компанії Alcon, портфель якій зажадав додаткових ресурсів на проведення досліджень нових препаратів для догляду за очима. Компанія також інвестувала в розробки вакцини В проти менінгіту Bexsero (meningococcal B). Раніше виробник препаратів намагався скоротити витрати шляхом ранньої ідентифікації принципово невдалих з'єднань.

Johnson & Johnson збільшила витрати на дослідження, оскільки прийняла рішення додати ще 500 млн дол. В бюджет компанії. Американський виробник препаратів витратив 8,2 млрд дол. В період з 2012 по 2013 рр.

«Щоб поліпшити рентабельність, скорочення витрат і раніше залишається стратегічною необхідністю для деяких гравців ринку. Багато компаній скоротили своїх працівників з метою стабілізувати показники прибутку на тлі низки втрат патентів », - говорить Діон.

Pfizer витратила менше 1,2 млрд дол. На R & D в 2013 р після того, як втратила маркетингову ексклюзивність на виробництво Caduet (atorvastatin / amlodipine) і Lipitor (atorvastatin). Дохід від продажів останнього препарату склав 543 млн дол. В II кварталі 2014 - лікарський засіб принесло компанії 13 млн дол. На піку продажів.

Merck & Co. продовжує впроваджувати програму реструктуризації за рахунок зменшення видатків до 600 млн дол. на тлі втрати патенту на респіраторний препарат Singulair (montelukastsodium).

Генеральний директор Eli Lilly Джон Лехлейтер (John Lechleiter) сказав, що саме R & D є джерелом життєвої сили. Він акцентував увагу на тому, що ці інвестиції мають довгостроковий характер через свою природи.

 

Джерело: pharma.net.uа

Назад Вперед
Наверх