ПРО КОМПАНІЮ

Шановні колеги, лідер українського фармацевтичного ринку з надання маркетингових та аутсорсингових послуг «Маркетингова компанія «ФАРМ-РОСТ» вітає Вас на сторінках свого сайту.

 

Місія компанії


Діяльність компанії спрямована на сприяння українським та міжнародним учасникам фармацевтичного ринку України в досягненні поставлених цілей з просування лікарських засобів.

Історія компанії


В 2003 році професіонали, які мали успішний досвід роботи у представництвах західних компаній на керівних посадах, об'єдналися в команду і створили «Маркетингову компанію «ФАРМ-РОСТ».
Завдяки злагодженій роботі колективу та застосуванню інноваційних технологій ведення бізнесу компанія є лідером українського фармацевтичного ринку з надання комплексних маркетингових і аутсорсингових послуг.

 

Компанія сьогодні


Сьогодні в компанії працює 10 менеджерів, 120 високопрофесійних медичних представників з близько 38 000 прескрайберами різних спеціальностей, 7000 лояльних аптек. Компанія має успішний досвід реалізації спільних проектів більш ніж з 30 українськими та міжнародними партнерами. Протягом останніх декількох років 9 досвідчених бізнес-тренерів регулярно підвищують кваліфікацію співробітників роздрібного сегмента фармацевтичного ринку України.

 

Спеціалізація компанії


Компанія спеціалізується на наданні широкого спектру високопрофесійних маркетингових послуг для учасників фармацевтичного ринку України.

Переваги для клієнтів в роботі з «Маркетинговою компанією «ФАРМ-РОСТ»

  • Комплексність послуг
  • Передбачуваний результат
  • Економічна доцільність
  • Відповідальність за результати своєї діяльності