До 2017 Г. ВИРУЧКА ВІД ВИРОБНИЦТВА ДIАГНОСТИЧНИХ ТЕСТIВ МОЖЕ СКЛАСТИ МАЙЖЕ $ 63 МЛРД

До 2017 Г. ВИРУЧКА ВІД ВИРОБНИЦТВА ДIАГНОСТИЧНИХ ТЕСТIВ МОЖЕ СКЛАСТИ МАЙЖЕ $ 63 МЛРД

10.11.2014

Виручка компаній на ринку in vitro діагностики в 2013 р склала 47,27 млрд. Дол. К 2017 цей показник може досягти 62,6 млрд. Дол. Виробники планують орієнтуватися на ринок Азіатсько-Тихоокеанського регіону, оскільки темпи зростання цього сегмента в США і Європі знижуються, як показали результати дослідження Analysis of the Global In Vitro Diagnostics Market, проведеного компанією Frost & Sullivan.

У дослідження були включені наступні технології та методи: іммуноцітохіміческіе тести, засоби самостійного моніторингу рівня глюкози в крові, молекулярна діагностика, гематологічні дослідження, мікробіологічні дослідження, діагностика в місці спостереження за пацієнтом, дослідження гемостазу та діагностика тканин, пише vademec.ru.

В цілому аналітики компанії відзначають стабільний розвиток світового ринку діагностики in vitro: теми його росту в два рази вище, ніж у фарміндустрії, але при цьому теми зростання ринків розвинених країн знижуються.

«Широка область застосування і тенденція до зниження цін у зв'язку з інтеграцією мікроструйний техніки визначають зростання сегмента діагностики в місці спостереження за пацієнтом. Сегмент гематологічних досліджень також нарощує обороти завдяки випуску нових продуктів та задоволенню потреб ринків, - відзначає старший аналітик по ринках охорони здоров'я компанії Дивья Равішанкар. - Хороші перспективи має сегмент молекулярної діагностики по причині підвищеного попиту на американському і європейському ринках ».

Крім цього, більш широке поширення мають отримати біомаркери, які зможуть бути протестовані в місці надання меддопомоги.

 

Джерело: pharma.net.ua

Назад Вперед
Наверх