ПЕРШИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЛІКАРІВ І МЕДСЕСТЕР У 2015 Г.

ПЕРШИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЛІКАРІВ І МЕДСЕСТЕР У 2015 Г.
10.12.2014

BlackBerry інвестує в розвиток інноваційних технологій в сфері охорони здоров'я - компанія випустить перший пристрій для лікарів і медсестер, у яких є смартфони. Новий пристрій BlackBerry буде аналізувати пухлини і надавати рекомендації з приводу лікування.

BlackBerry інвестує в розвиток інноваційних технологій в сфері охорони здоров'я - компанія випустить перший пристрій для лікарів і медсестер, у яких є смартфони.

Канадська мережа телефонів і пристроїв займеться продажем нового гаджета. Розробила його компанія NantHealth, яка належить мільярдерові Партріку Сун-Шіонгу (Patrick Soon-Shiong). BlackBerry інвестувала в бізнес NantHealth ще в квітні минулого року, пише Bloomberg.

Сфера охорони здоров'я є одним з ключових напрямів для BlackBerry, на чому акцентує увагу виконавчий директор компанії Джон Чень (John Chen). У першій частині підписаної угоди між двома компаніями зазначено, що пристрій BlackBerry для лікарів буде інтегрувати свою роботу з системою NantHealth для аналізу пухлин та визначення можливості лікування. Пристрій буде доступний на початку наступного року. Також Чень і Сун-Шіонг сказали, що планують представити ринку ще кілька корисних гаджетів.

«Вже є багато лікарень і клінік, які використовують наші пристрої, - говорити пан Чень. - Але те, що ми представляємо тут, буде набагато масштабніше, якщо нам вдасться стати успішними ».

Джон Чень сказав, що планує подвоїти показники доходу від продажів програмного забезпечення до 500 млн дол. До березня 2016, але відмовився надати інформацію про вартість бізнесу в сфері охорони здоров'я. З того часу як він узяв на себе керівництво компанією, він сфокусувався на галузях, які вимагають високого рівня безпеки, а це банківський сектор, уряд і сфера охорони здоров'я.

«Я вважаю, що безпека - на першому місці, - сказав Сун-Шіонг, який побудував бізнес кількох компаній у сфері охорони здоров'я і є власником частини баскетбольної команди Los Angeles Lakers. - А яка компанія може бути більш безпечною, ніж BlackBerry? ».

 

Джерело: pharma.net.ua