Депутати запропонував скасувати ліцензування імпорту АФІ

Депутати запропонував скасувати ліцензування імпорту АФІ

22.12.2014

Відповідний законопроект №1498 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування ліцензування імпорту АФІ)" був зареєстрований в середу.

Депутати Верховної Ради України ініціювали скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів, яке має бути введено з 1 січня 2015 року.

Відповідний законопроект №1498 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів)" зареєстрували депутати Гліб Загорій (фракція "Блок Петра Порошенка"), Ігор Алексєєв ("Народний фронт") і Тетяна Бахтєєва ("Опозиційний блок ").

За даними Державного експертного центру Міністерства охорони здоров'я, на початок 2014 на фармацевтичному ринку України працювали 110 вітчизняних виробників, що мають ліцензію на випуск готових препаратів. При цьому із загальної кількості виробників 22 займалися також виробництвом АФІ, а в номенклатурі продукції більшості національних виробників були задіяні від 2 до 10 найменувань АФІ вітчизняного виробництва. Станом на 11 березня 2014 року в Україні було зареєстровано 1442 АФІ, з яких 246 (17%) виробляються фармацевтичними підприємствами країни.

 

Источник: pharma.net.ua