Нові правила гри для фармринку обговорили на круглому столі «Чистий четвер перед п'ятницею 13-ого»

 

Нові правила гри для фармринку обговорили на круглому столі «Чистий четвер перед п'ятницею 13-ого»
12 липня, компанія «Фарм-РОСТ» взяла участь у круглому столі «Чистий четвер перед п'ятницею 13-ого», який був присвячений обговоренню законодавчих змін у сфері реклами лікарських засобів.

Нововведення, до яких відносяться зміни в законах «Про лікарські засоби» та «Про рекламу», набирають чинності 13-го липня поточного року, і суттєво обмежать діяльність гравців ринку та саму рекламу лікарських засобів в Україні. Нові норми торкнуться всіх без винятку учасників фармринку. Злободенна тематика зібрала разом практично всіх учасників галузі від локальних виробників, до великих міжнародних корпорацій, подію підтримали провідні юридичні компанії, громадські організації та асоціації тощо.

Юридичні суперечки викликало неоднозначне трактування щодо нових правил інформування фахівців охорони здоров'я про рецептурні препарати. Учасники круглого столу хотіли почути чіткі й однозначні відповіді на питання, що стосуються сутності та обсягу інформації про препарати, які публікуються в спеціалізованих виданнях, призначених для медичних та фармацевтичних працівників, а також у матеріалах, яки зазвичай поширюються на спеціалізованих семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики.Нові правила гри для фармринку обговорили на круглому столі «Чистий четвер перед п'ятницею 13-ого»

Як зазначив Ігор Вовкодав, директор маркетингової компанії «Фарм-РОСТ» дана подія показала, що прийшов час нових інструментів, правил та видів інформування медичних фахівців - лікарів й провізорів. «Компанії, які усвідомлюють необхідність нових рішень та форматів подачі інформації, стануть лідерами, а хто не помічає тенденцій часу та ринку, будуть аутсайдерами».

Учасникам круглого столу було запропоновано не тільки вступити в гарячу дискусію, щодо нових правил інформування фахівців охорони здоров'я про лікарські засоби, але і підписати

Меморандум про належну практику інформування про лікарські засоби фахівців у сфері охорони злоровя

підготовленому вперше лідерами фармацевтичної спільноти.