У портфелі «Фарм-РОСТ» з'явилася нова послуга - «Візуалізація презентацій для роботи з провізорами та лікарями» за допомогою планшетів

 

У портфелі «Фарм-РОСТ» з'явилася нова послуга - «Візуалізація презентацій для роботи з провізорами та лікарями» за допомогою планшетів
Працюючи понад 4 роки на фармацевтичному ринку і знаючи про всі нюанси взаємодії медичних представників з провізорами, лікарями та Opinion Leaders. Володіючи детальними відомостями, про те, що понад 50% інформації втрачається при фінальній трансляції безпосередньо лікарям, для яких вона була призначена. Останні 5 місяців фахівці компанії «Фарм-РОСТ» були у постійному пошуку вирішення даної проблеми й тестували різні варіанти, як міжнародні, так і власні розробки серед фокус-груп.

Результатом проведених досліджень, стала розробка спеціалізованого програмного забезпечення (ПЗ) з чітким фокусом на digital рішення і мультимедійні технології, які будуть використовуватися в подальшій роботі з провізорами, співробітниками аптек та лікарями.

В рамках нової послуги, компанія «Фарм-РОСТ» займається розробкою ПЗ з адаптацією під конкретні запити фармкомпаній і забезпечує його подальше наповнення та супроводження. Розробляє індивідуальні презентації, наповнюючи їх відео-трансляціями, анімаційними роликами, інфографікою, текстовими слайдами з науковими статтями та доповідями з необхідними видержками і цитатами тощо.

Даний цифровий формат значно полегшує роботу, та передусім, орієнтований на економію часу лікарів при ознайомленні з професійною інформацією.

На візиті, така презентація дозволяє доносити інформацію про препарат в первісному вигляді, не упускаючи деталей, дозволяє затриматися на найбільш цікавому або необхідному для пояснення слайді.У портфелі «Фарм-РОСТ» з'явилася нова послуга - «Візуалізація презентацій для роботи з провізорами та лікарями» за допомогою планшетів
Дає можливість протягом декількох секунд повернутися до необхідного слайду. При цьому, ПЗ фіксує слайди, на яких доповідач зупинявся найчастіше, що дозволяє в результаті бачити найбільш цікаву для аудиторії інформацію, або якій слід приділити більше уваги на наступних візитах.

Візуалізація презентацій за допомогою планшетів дозволяє транслювати конференції, фрагменти виступів, лекції зі спікерами, відеоролики про препарат та ще багато іншого. Таким чином, провізор або лікар не тільки сприймає інформацію «на слух» вербально, але ще отримує можливість бачити чітку і детальну візуалізацію на слайдах, що значно збільшує шанси при запам'ятовуванні інформації. Програмне Забеспечення дозволяє одночасно транслювати на одному слайді відео та тексти, підкріплюючи інформацію, яку необхідно донести до аудиторії експертною думкою, цифрами і фактами з незалежних джерел.

Презентація може тривати від 30 секунд до декількох годин, все залежить від цілей та задач замовників.