Фарм-РОСТ відкрив Школу медичних представників

Фарм-РОСТ відкрив Школу медичних представників

19.09.2012

 

19 вересня компанія «Фарм-РОСТ» оголошує про успішний запуск соціально-кадрового проекту «Школа медичних представників». Цей навчальний проект орієнтований на постійне підвищення професійного рівня медичних представників, і надає їм доступ до сучасних інструментів і кращим міжнародним практикам.

«Рішення про запуск такого довготривалого проекту продиктовано, з одного боку, потребою самого фармринку, який активно та динамічно розвивається, і має високий індекс інновативності. Ми це чітко усвідомлюємо і приймаємо. Тому наші співробітники знаходяться в постійному рості і розвитку, і в своїй роботі використовують останні технічні, інноваційні напрацювання поряд з класичними методами. Це допомагає досягти найкращої синергії для кожного конкретного проекту, - розповів Ігор Вовкодав, директор маркетингової компанії «Фарм-РОСТ». - Завдяки залученню в наш навчальний проект кращих практиків і сертифікованих тренерів, ми підвищуємо рівень наших співробітників».

Основними перевагами «Школи медичних представників» є всебічне охоплення кожного регіону України, баланс між теоретичною та практичною частиною курсів, високий рівень залученості слухачів, on-line трансляції уроків.

Розроблені різні модулі навчальних програм, з розрахунку на різний рівень підготовки медичних представників від новачків до професіоналів. Всі слухачі в «Школі медичних представників» отримують практичний досвід «в полях» спільно з тренерами та практиками, а також оновлені, актуальні дані - паспорт і карту регіону, області чи міста, в якому працює медичний представник.