Sopharma і Фарм-РОСТ почали реалізацію проекту по ексклюзивній промоції лінійки лікарських препаратів у всі аптечні мережі України

Sopharma і Фарм-РОСТ почали реалізацію проекту по ексклюзивній промоції лінійки лікарських препаратів у всі аптечні мережі України
26.09.2012

 

У вересні 2012 року компанія «Фарм-РОСТ» почала реалізацію спільного проекту з найбільшим болгарським виробником лікарських препаратів компанією Sopharma Pharmaceuticals. В рамках запланованої співпраці буде реалізовано проект з эксклюзивної промоції асортиментного портфеля лікарської продукції національного заводу-виробника ПАТ «Вітаміни» (Україна, Умань).

Згідно з домовленістю між компаніями, робота по промоції буде здійснюватися силами зовнішньої служби «Фарм-РОСТ» з покриттям усіх областей України.

«У наш проект по ексклюзивній промоції будуть залучені всі великі аптечні мережі, - розповів Ігор Вовкодав, директор компанії «Фарм-РОСТ». - Зараз ми активно розширюємо зону покриття і починаємо взаємодіяти і з «не мережевими» аптеками. Напрацьований 9-ти річний досвід, широка експертиза і відповідальність за результати своєї діяльності дозволить нам, в короткі терміни, вивести продукцію національного виробника лікарських засобів ПАТ «Вітаміни» на полиці всіх провідних аптек України».

ПАТ «Вітаміни», що входить в Sopharma Pharmaceuticals - це українське виробництво лікарських засобів європейської якості. Завдяки співпраці з провідними компаніями, що надають послуги з аутсорсингу, продукція ПАТ «Вітаміни» буде представлена в максимальній кількості українських аптек. Це дозволить українським споживачам, які проживають у всіх регіонах нашої країни, купувати сучасні, якісні й доступні препарати національного виробника.

Нагадаємо, що компанія «Фарм-РОСТ» один з провідних гравців ринку щодо забезпечення повного комплексу маркетингових та промоційних послуг з просування лікарських препаратів на фармацевтичному ринку України, Грузії, Вірменії та Азербайджану.