Ігор Вовкодав про останні тенденціі фармринку – эксклюзивне відеоінтерв'ю спеціально для www.pharma.net.ua

Ігор Вовкодав про останні тенденціі  фармринку – эксклюзивне відеоінтерв'ю спеціально для www.pharma.net.ua


06.11.2012

 

Вчора, 6 листопада 2012 року, Ігор Вовкодав керівник компанії «Фарм-РОСТ» в ексклюзивному відеоінтерв'ю відповідав на запитання Першого незалежного фармацевтичного бізнес-порталу.

 

Розмовляли на актуальні теми, обговорили основні тенденції консолідації роздрібного фармринку, в чому вони проявляються, як буде трансформуватися ринок найближчим часом.

 

В інтерв'ю Ігор Вовкодав розповів про зміни в промоції препаратів на українському фармринку за останні кілька років, про нові тренди, поділився ексклюзивними розробками компанії, які успішно випробувані клієнтами. Наприклад, однією з новинок стала візуалізація презентацій для роботи з провізорами та лікарями. З відеоінтерв'ю всі бажаючі дізнаються про переваги даної інновації, як ці технології сприймуть лікарі, які на практиці не користуються ноутбуками та іншими IТ-рішеннями, скільки часу потрібно на створення подібної універсальної презентації, який її життєвий термін, в чому переваги перед традиційними методами ознайомлення лікарів і провізорів з новими препаратами.

 

Ні для кого не секрет що в роботі фармкомпаній зараз стали активно застосовуватися інтернет технології. Наскільки економічно обґрунтовано використання CRM, GPS та інших рішень, який ефект вони на ділі дають фармкомпаніям, як швидко окупаються витрати. Таке рішення дозволяє в реальному масштабі часу керувати, контролювати всіх співробітників і формувати звіти в автоматичному режимі. У постійному інформаційному потоці, який задає активний темп і до якого ми всі вже звикли, медичний представник зможе бути ефективним тільки при постійному доступі до Інтернету і наявності мобільного пристрою для отримання і введення інформації - планшета або смартфона.

 

Сьогодні лікарі та фармацевти не мають вільного часу, який готові витратити на спілкування з непрофесійно підготовленими медичними представниками. Вони очікують від таких контактів якісної професійної інформації, яка буде корисна їм у подальшій професійній діяльності. Які дієві методи можуть збільшити ефективність роботи медичних представників? Які технології вже використовує фармацевтичний ринок? - питань було багато.

 

У даний момент актуальною стала проблема залучення кваліфікованих кадрів у власні команди. Як це можна вирішити максимально безболісно для компанії ...

 

Відеоінтревью з'явиться на порталі найближчим часом. Відеоряд, запитання та відповіді ми будемо викладати по мірі виходу матеріалу.